Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete nechat Petrovi vzkaz a svou e-mailovou adresu a on vám jistě rád odpoví
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dobrý den

(Nikola Dostálová, 20. 1. 2008 15:22)

Dobrý den, ráda bych se septala, jestli by se nenašlo nějaké divadlo, kde berou mladé studenty, jako amatéry na představení, znám spoustu mladých lidí, kterí by chtěli spolu s semnou učinkovat v nějaké hře. děkuju

Nikoll.19@centrum.cz

Blahopřání

(jedna z mnohých, 10. 12. 2007 9:57)

Milý Petře, blahopřeji ti k tvému vítězství v anketě Divadlo žije, jsi moc dobrý a zasloužíš si to. Máš i hezké webové stránky. Je vidět, že máš kolem sebe lidi, kteří se o tebe starají. Važ si jich. Těším se na další role, které tě v Boleslavi jistě čekají.
Jedna z mnohých

Ztratil se mi malíř Pastelka:-)

(Šmodrcha, 8. 12. 2007 17:47)

Ahoj Petře, tak jsem konečně viděla podrobněji ty Tvoje stránky. Krása. Ještě, že máš toho Jina. No, máš toho za sebou požehnaně. Ale je vidět, že jsi šikula. Ale o tom ty dobře víš a tak je zbytečné Ti to psát, obzvlášť, když Ti to jistotně teď říká každý den někdo. Měj se hezky a když si mezi novořečtinou, angličtinou, akordeonem, režírováním, hraním a tvořením katalogu, uděláš čas na své přátele, budu ráda:-)V.

všechno nejlepší

(Jana, j.krivankova@seznam.cz, 4. 12. 2007 21:10)

Dobrý večer, gratuluju panu režisérovi i výtězi ankety o nejpopulárnějšího herce :-) Škoda jen, že jste neměli víc prostoru, docela jsem se těšila...Tak Vám přeju hodně tvůrčích úspěchů! Zdraví Vás, jak říká Radka S., Jana z Kutný :-)

Gratulace

(Šárka, sariyse@seznam.cz, 2. 12. 2007 1:26)

Gratuluji k vítězství v anketě "Minuta slávy",je jistě více než zasloužené:) Hodí se trochu zavzpomínat? Váš Bill Starbuck byl dlouho mou nejnenáviděnější postavou a je to už hezkých pár let, co jsem Obchodníka s deštěm viděla. Stejně silný dojem ve mě zanechal Stanley Kowalski. V posledních pár měsících jsem s Tramvají přišla do styku mnohokrát a ať už při čtení, psaní rozborů a nebo sledování této hry, nemohla jsem se prostě zbavit dojmu, že ten Stanley co ho vidím není to pravé a při každém čtení jsem si Stanleyho stylizovala tak jak jej znám já:) Po boku s Evou Horkou, Ivanou Nováčkovou a Romanem Teprtem. Snad tento kompliment potěší.

Ahojky...

(Marie, 17. 9. 2007 16:57)

Ahojky, moc hezké stránky. Jsi se ani nepochlubil :-).
Jsou to ideální stránky pro fanynky.
Brzy za tebou přijedeme.
Měj se moc krásně, pa


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 

 

PortrétPoslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>